מדריך קטלוג ספרים מקוון

כיצד לבצע הארכת השאלות

 

 

כיצד לבצע הארכת השאלות

על-מנת לבצע הארכת השאלות יש להיכנס לכרטיס הקורא (ראה הוראות כיצד להיכנס לכרטיס הקורא בקישור זה). לאחר מכן, יש להיכנס למסך ההשאלות באמצעות כפתור השאלות בתפריט המשתמש (מסומן באדום בתמונה לעיל).

תפריט משתמש

במסך ההשאלות, יש לסמן את ההשאלות שברצונך להאריך באמצעות כפתור הבחירה שנמצא בעמודה הימנית של כל השאלה. ניתן לבחור את כלל ההשאלות באמצעות כפתור הבחירה בעמודה הימנית בשורת הכותרת.

לסיום כדי לבצע את ההארכה יש וללחוץ על כפתור הארכה מעל מסך ההשאלות שנראה כך: כפתור הארכת השאלות

 

נהלי הארכת השאלות

  1. ההארכה אפשרית רק אם מוזן דואר אלקטרוני בפרטים של הקורא. ראה כאן כיצד לבצע זאת (במידה ומוזן אימייל לא נכון, יש לעדכנו בהתאם).
    אם אין ברשותך דואר אלקטרוני תוכל ליצור אחד שכזה בקישור זה (לחץ כאן כדי ליצור דואר אלקטרוני של "דואר גוגל-gmail").
  2. זמן ההארכה המקסימלי הינו ארבע פעמים חצי מזמן ההשאלה המקורי. לדוגמה, אם ספר הושאל ל-21 ימים ע"י הספריה-זמן ההארכה המקסימלי הינו 40 ימים נוספים (נוספו ארבע פעמים 10 ימים לזמן ההשאלה המקורי). ז"א, שזמן ההשאלה הכללי הינו ל-61 ימים.
  3. ניתן לבצע את ההארכה לקראת סיום זמן ההשאלה. משמע, כי אם הספר הושאל ל-21 ימים ניתן להתחיל להאריכו החל מהיום ה-15 להשאלה.
  4. ההארכה תתבצע בכל פעם ל-10 ימים נוספים החל מהיום בו מבוצעת ההארכה. המשמעות היא כי אם ההארכה תבוצע ביום ה-20, היא תוארך לעוד 10 ימים מאותו יום, כך שזמן ההשאלה הכללי יהיה 30 ימים.
  5. לא ניתן להאריך ספר מוזמן.
  6. אם שכחת סיסמא תוכל לאפסה באמצעות טופס איפוס סיסמא (לחץ כאן לאיפוס סיסמא).
  7. על כל שאלה או בעיה ניתן לפנות אלינו בפורום שלנו (לחץ כאן לעבור לפורום).
  8. ההארכה אפשרית גם בזמן שהספריה סגורה.

לשירותכם, צוות הספריה

תפריט נגישות